9164 CEPPO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9164 |
| Color | GREY |
| Bundle | 4 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 260cm / 102inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 138kg |
| Block | 9164 |
| Color | GREY |
| Bundle | 5 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 260cm / 102inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1390kg |